Ласкаво просимо на сайт www.spina.net.ua. На даному сайті Ви можете ознайомитися з різними ортопедичними захворюваннями, методами їх діагностики та лікування. Крім хірургічного лікування ми займаємося амбулаторним і стаціонарним консервативним лікуванням багатьох захворювань. Сподіваємося, що ви знайдете всю цікаву для Вас інформацію.

Новини

Спінальні Ін'єкції (Блокади)
20 липня 2015

Є кілька типів спінальних ін'єкцій, які можуть бути використані або для лікування конкретного захворювання хребта, або для ліквідації болю.

Що таке Ішиас, або Ішиалгія?
19 липня 2015

Термін «ішиас», або «ішіалгія» описує симптоми болю, поколювання, оніміння або слабкості, які проявляються в нижній частині спини і іррадиюють через сідницю і вниз по ходу сідничного нерва в задній частині ноги.

Вправи при сколіозі, які Ви можете виконувати в домашніх умовах
18 липня 2015

"S" і "C" - подібний сколіоз (відповідно з однією або двома дугами викривлення) - як правило, проявляється в дитинстві, але також може бути вперше виявлений в зрілому віці.

Лікар ортопед травматолог- (з 2005 р), Старший науковий співробітник (з 2009 р), Кандидат медичних наук (з 2008 р), Лауреат Премії Президента України (2009), Голова товариства молодих вчених ДУ "ІТО НАМНУ" (з 2008 р), стипендіат Кабінету Міністрів Україна (2013), Диплом Президії Національної академії медичних наук України (2010), премії Везалий AANS (Новий Орлеан, США, 2013), член Вченої Ради ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (2014), автор понад 80 наукових робіт. Дійсний член міжнародних професійних товариств: Сколіоз Суспільство Дослідження, АТ хребта, AAOS.