Спінальні ін’єкції (блокади)

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Є кілька типів спінальних ін’єкцій, які можуть бути використані або для лікування конкретного захворювання хребта, або для ліквідації болю. Ці ін’єкції особливо корисні у випадках небажання пацієнта або неможливості проведення операції. Ми займаємося збором інформації про стан хребта, постановкою діагнозу, а потім вирішуємо, який тип спінальної ін’єкції, якщо такий є, повинен бути використаний для лікування цього захворювання.
Крім управління болем і лікування даного стану, спінальні ін’єкції також допомагають відновити рухливість в шиї, попереку, верхньої або нижньої кінцівки, залежно від того, де розвинулася тугорухливість, або обмеження руху.

Ми пропонуємо кілька типів ін’єкцій для хребта залежно від наявності у Вас запалення, болю чи обмежень у русі. Деякі ін’єкції навіть можуть допомогти Вашому лікарю визначити точне джерело вашої болю, що допомагає в постановці більш швидкого і більш точного діагнозу.

Епідуральні ін’єкції стероїдів – часто використовується як знеболюючий і протизапальний засіб, щоб зменшити запалення нерва і в результаті ліквідувати біль.

Селективна блокада нервових корінців – допомагає визначити конкретні нервові корінці спинного мозку, які є джерелом болю і припускає введення ліків, які знижують запалення, тим самим зупиняючи і полегшуючи біль.

Ін’єкції в тригерні точки – купування болю за допомогою введення в больові точки протизапальних препаратів з метою розслаблення м’язів спини і шиї, через які виникає больовий синдром.

Селективна блокада в фасеточні суглоби – дозволяє лікарям діагностувати і лікувати шийний, грудний і поперековий спондилоартроз (ураження суглобів хребта) і ліквідувати біль, що його супроводжує.

Ін’єкції в крижово-клубові зчленування – використовується для діагностики та лікування болю, викликаного запаленням крижово-клубового суглоба.

Радіочастотна абляція (деструкція, нейромодуляція, різотомія) – використовує радіочастотні хвилі для отримання теплової деструкції нерва з метою ліквідації больового синдрому.

Провокаційна дискографія – використовується для діагностики болю, викликаного поразкою міжхребцевого диска.

Спінальні ін’єкції є амбулаторними процедурами, але пацієнти повинні дотримуватися запобіжних заходів, після того як виконана процедура. Пацієнтам, спрямованим на проведення ін’єкцій, будуть запропоновані звичайні питання про стан свого болю, про поточний прийом лікарських препаратів та алергії на лікарськи засоби. Пацієнтів також можуть попросити не приймати їх знеболююче протягом певного періоду часу перед процедурою. Цю рекомендацію необхідно дотримуватися, щоб лікар при виконні ін’єкції міг точно визначити джерело болю.

Якщо у вас є будь-які питання з приводу спінальних ін’єкцій, у нас є можливість проконсультувати Вас і дати вам відповіді на всі питання, що виникають у Вас.

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном: