Артроз колінного суглоба (гонартроз)

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Артроз колінного суглоба (гонартроз) – дегенеративне захворювання, що характеризується прогресуючим зношуванням хрящового прошарку колінного суглоба.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи нехірургічного лікування артрозу суглобів розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Симптоми гонартроза

 • Біль у спокої, трохи зменшується при ходінні
 • Обмеження обсягу рухів в суглобі
 • Скутість в русі
 • Підвищена чутливість в ділянці суглоба
 • Набряк м’яких тканин навколо суглоба
 • Деформація суглоба

Оцінка стану суглоба здійснюється за допомогою огляду і рентгеногнафії. За допомогою рентгена визначається стадія захворювання та призначають відповідне лікування.

Ми є провідною клінікою в Україні по застосуванню МСК-терапії та радіочастотної нейроабляціі

Лікування артрозу коліна

 • Біологічна терапія. Найбільш сучасними і ефективними методами консервативного лікування артрозу суглобів є методи біологічної терапії. До них відносять PRP-терапію, Цитокін-терапію і MSK-терапію.
 • PRP – сироватка насичена тромбоцитами, факторами росту, взятим із крові, яка прискорює процес загоєння гострих і хронічних травм. Фактори зростання – хімічні речовини, які ініціюють процес загоєння. Введення PRP в ділянку травми стимулює процес регенерації, прискорює загоєння, сприяє швидкому вирішенню запального процесу.
 • MSK-терапія – лікування стовбуровими клітинами прийнято вважати інноваційним, передовим методом терапії, заснованому на ключовий їх особливості – недиференційованості (неналежність до будь-якої конкретної тканини), а, отже, вони мають здатність розмножуватися і розвиватися в спеціалізовані клітини різних тканин.
 • Радіочастотна нейроабляція колінного суглоба (денервація генікулярних нервів). У випадках, коли консервативне лікування не приносить полегшення, а заміна суглоба неможлива з тих чи інших протипоказання, можливе застосування денервації генікулярних нервів. Суть процедури полягає в температурній обробці чутливих нервів колінного суглоба, які передають больові імпульси. Після успішно проведеної амбулаторної процедури пацієнти відзначають зниження больового синдрому в колінному суглобі на тривалий термін.
 • Тотальне ендопротезування. Повна заміна суглобових поверхонь колінного суглоба на металеві імплантати є єдиним ефективним методом лікування гонартрозу кінцевих стадій.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з суглобами за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном: