Адгезіоліз

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Епідуральний адгезіоліз (адгезіолізіс) або пункції невропластіка – малоінвазивний, ефективний метод лікування больового синдрому в попереку і «відбитих» болів в нижніх кінцівках при різних захворюваннях поперекового відділу хребта.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи епідурального адгезіоліза розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Показання до застосування

Больовий синдром в поперековому відділі хребта викликаний протрузіями і грижами міжхребцевих дисків, стенозом спинномозкового каналу, постдіскектомічними болями, рубцевим післяопераційним процесом (епідуральний фіброз), спондилоартрозом, неспецифічними болями.

Епідуральний адгезіоліз один з найбільш ефективних методів лікування больових синдромів попереку та відображених болів у нижніх кінцівках

Метою епідурального адгезіоліза є зняття запалення, мінімалізація механічного впливу на нервові структури за допомогою лізису (розчинення) травмуючого фактора (грижа, протрузія, рубець), а також зміцнення нервових структур епідурального простору.

Переваги

Дана мінімально інвазійна безпечна процедура зарекомендувала себе як ефективний метод лікування болю в попереку на тлі різних захворювань. Протипоказанням до її застосування є лише значні неконтрольовані захворювання внутрішніх органів. Ми проводимо цю процедуру без вікових обмежень, найстаршому нашому пацієнтові на момент проведення процедури було 94 роки. За 7 років нами проведено понад 1200 процедур. Більшість пацієнтів відзначають тривалу ремісію больових синдромів.

Щотижня ми проводимо 5-10 епідуральних адгезіолізів. У нас найбільший досвід в Україні

Рекомендації після виписки

  • Не слід управляти машиною протягом 4 годин після видалення катетера
  • Після видалення катетера Вам можна приймати душ
  • Від ванни і сауни слід відмовитися на 24 години
  • Ви можете повернутися до своєї звичайної дієти і режиму харчування відразу після виписки
  • Не варто повертатися до активної діяльності протягом 1-2х тижнів
  • Протягом дня слід одягати поперековий бандаж (на ніч знімати) протягом 7 днів. Надалі ж його слід одягати при фізичних навантаженнях.
  • Якщо на час проведення процедури Ви призупиняли прийом медикаментозних препаратів по основним захворюванням, то слід його відновити.
  • Через день після виписки у Вас може статися загострення больового синдрому. З метою зменшення болю Вам буде рекомендовано на протязі 1-2 тижнів пропити нестероїдні протизапальні препарати.

Оцінка ефективності процедури проводять через 2 місяці після виписки. Тоді ви повинні відчути позитивну динаміку у вигляді зменшення болів.

Якщо після проведення процедури болі зберігаються – зверніться до Вашого лікаря. Він повинен підібрати додаткове лікування.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: