Кокцигодинія

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування кокцигодинії, розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Найчастіше болючий куприк – кокцигодинія виникає після травми при падінні на сідниці. Переломи чи переломо-вивихи куприка зростаються в неправильному положенні, а у віддалені терміни в зчленуванні між крижами і куприком виникають дегенеративно-дистрофічні зміни, які при навіть незначних рухах чи навантаженні при сидінні викликають больові відчуття. Неправильна консолідація куприка може викликати затруднення природного родового акту. Другою причиною болісного куприка можуть бути запальні процеси в анальної області, які також викликають дегенеративно-дистрофічні зміни в крижово-куприковому зчленуванні.

Найбільш ефективним методом лікування є блокування нервового сплетення, яке знаходиться на передній поверхні куприка. Правильно виконана маніпуляція дає хороший і стійкий результат. При нетривалої ефективності від блокади непарного ганглія, можливе проведення його радіочастотної нейроабляціі.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з куприком за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: