zvru100

Ендоскопічна мікродискектомія – мінімально інвазійна операція видалення грижі міжхребцевого диска через невеликий прокол за допомогою ендоскопа. Інноваційний метод забезпечує можливість видалення будь-яких гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта без непотрібної дестабілізації хребта або міжхребцевого диска, що є частим ускладненням відкритих операцій. Підхід і техніка дозволяють повністю ліквідувати грижу і гіпертрофію суглобів. Спеціальні інструменти дозволяють уникнути пошкодження нервів, що робить цю операцію не тільки найбезпечнішою, а й найбільш ефективною.

Page-13-picture-3380Page-13-drawing-300x253
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги:

  • Мінімальна травматизація оточуючих тканин;
  • Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя (через 3 дні);
  • Низький рівень післяопераційного болю, що вимагає мінімального знеболення або без нього;
  • Маленький розріз (менше 1 см) призводить до зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати;
  • Місцева анестезія нівелює ризики, пов’язані із загальним наркозом і забезпечує добре самопочуття після операції;
  • 1-2 дня перебування в стаціонарі;
  • Ідеальна для пацієнтів, які мають протипоказання до відритої хірургії або загальної анестезії.

В чому відмінність від традиційної мікродискектомії?

Ендоскопічна хірургія хребта не вимагає тривалого стаціонарного перебування, загальної анестезії, великого розрізу, тривалого періоду відновлення і реабілітації до відновлення звичної діяльності.

Які показання до ендоскопічних операцій на хребті?

Грижі міжхребцевих дисків різних локалізацій та форамінальні стенози є найбільш частими показаннями до ендоскопічної хірургії.

Хто кандидат на лікування?

  • Якщо у Вас біль у попереку і / або нозі пов’язаний з грижею диска;
  • Не ефективні консервативні методи лікування і епідуральні стероїдні ін’єкції, то Ви кандидат на ендоскопічну мікродискектомію

Про процедуру

Процедура ендоскопічної мікродискектомії проводиться під місцевою анестезією. Пацієнт усвідомлює себе під час процедури і здатний забезпечити зворотний зв’язок з хірургічною групою. Після проведення місцевої анестезії тонка голка вводиться в область, прилеглу до ураженого диска. На відміну від інших мікродискектомій, у даному випадку через невеликий розріз відбувається мінімальна травматизація м’язів і оточуючих хребет тканин. Для доступа до грижі використовуються спеціально розроблені інструменти, які дозволяють уникнути травматизації нервових структур хребта. Хребетний ендоскоп являє собою тонку трубку діаметром із стандартний олівець, в якому знаходяться камера, підсвічування і портал для спеціального інструментарію.

Tom-Endo-Stick

Чудова візуалізація через ендоскоп дозволяє лікарю досліджувати анатомію хребта і ідентифікувати елементи, що генерують біль, таким чином, вибірково видаляючи грижі при збереженні здорових тканин. Ендоскоп має відкритий портал для доступу спеціальних мікроінструментів відповідно для зондування, розсічення, схоплювання і видалення патологічних елементів. Вся процедура проходить під флюороскопічною навігацією, що забезпечує точне і безпечне розміщення всіх необхідних інструментів. Після завершення процедури ендоскоп видаляється, і на розріз накладається 1 шов. Через 2 години після процедури пацієнт може вставати і з мінімальними обмеженнями обслуговувати себе. Увечері або на наступний день пацієнт виписується з лікарні.

Leave a Reply