zvru100

Ендоскопічна мікродискектомія – мінімально інвазивна операція видалення грижі міжхребцевого диска через невеликий прокол за допомогою ендоскопа. Інноваційний метод забезпечує можливість видалення будь-яких гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта без непотрібної дестабілізації хребта або міжхребцевого диска, що є частим ускладненням відкритих операцій. Підхід і техніка дозволяють повністю усунути грижу і гіпертрофію суглобів. Спеціальні інструменти унеможливлюють пошкодження нервів, що робить цю операцію не тільки найбезпечнішою, а й найбільш ефективною.

Ми в своїй практиці широко застосовуємо ендоскопічну мікродискектомію для видалення гриж міжхребцевих дисків. Звертайтеся за консультацій за вказаними на сайті телефонами.

em1

Переваги:

  • Мінімальна травматизація оточуючих тканин
  • Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя (через 3 дні)
  • Низький рівень післяопераційного болю, що вимагає мінімального знеболення або без нього
  • Маленький розріз (менше 1 см) призводить до зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати
  • 1-2 дня перебування в стаціонарі
  • Ідеальна для пацієнтів, які мають протипоказання до відритої хірургії

В чому відміну від традиційної мікродискектомія?

Ендоскопічна хірургія хребта не вимагає тривалого стаціонарного перебування, загальної анестезії, великого розрізу, тривалого періоду відновлення і реабілітації до відновлення звичної діяльності

Які показання до ендоскопічних операцій на хребті?

Грижі міжхребцевих дисків різних локалізацій та форамінальні стенози є найбільш частими показаннями до ендоскопічної хірургії.

Хто кандидат на лікування?

  • Якщо у Вас болі в попереку і / або нозі пов’язана з грижею хребта
  • Не ефективні консервативні методи лікування і епідуральні стероїдні ін’єкції

то Ви кандидат на ендоскопічну мікродискектомію

Про процедуру:

Після проведення анестезії тонку голку вводять в ділянку, прилеглу до ураженого диска. На відміну від інших мікродискектомій через невеликий розріз відбувається лише мінімальна травматизація м’язів і оточуючих хребет тканин. Для доступу до грижі використовують спеціально розроблені інструменти які виключають травматизацію нервових структур хребта. Хребетний ендоскоп являє собою тонку трубочку діаметром із стандартний олівець, в якому знаходяться камера, підсвічування і портал для спеціального інструментарію.

Tom-Endo-Stick

Чудова візуалізація через ендоскоп дозволяє лікарю досліджувати анатомію хребта і ідентифікувати елементи, що генерують біль, таким чином, вибірково видаляючи грижі при збереженні здорових тканин. Ендоскоп має відкритий портал для доступу спеціальних мікроінструментів відповідних для зондування, розсічення, схоплювання і видалення патологічних елементів. Вся процедура проходить під флюороскопічною навігацією, що забезпечує точне і безпечне розміщення всіх необхідних інструментів. По завершенні процедури ендоскоп видаляють, і на розріз накладається 1 шов. Через 2 години після процедури пацієнт може вставати і з мінімальними обмеженнями обслуговувати себе. Увечері або на наступний день пацієнт виписується до дому.

Тільки за 2019 рік нами виконано більше 250 ендоскопічних операцій на хребті, а загальний досвід перевищує 1000 ендоскопічних хірургічних втручань


Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

 

Leave a Reply