Грудний остеохондроз

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Однією з функцій хребта є підтримка тіла в вертикальному положенні. Малорухливий образ сучасного життя призводить до ослаблення м’язового корсету, а неправильні щоденні активності викликають мікротравматизацію міжхребцевих дисків і суглобів, які протягом довгого часу призводять до зношування хребта, формування в ньому дегенеративно-дистрофічних змін. Ці процеси призводять до формування гострого або хронічного больового синдрому в грудному відділі хребта.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування грудного остеохондрозу розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Симптоми

Найбільш частим проявом грудного остеохондрозу є локальний больовий синдром, що виникає при тривалих статичних навантаженнях (сидіння, стояння) і міжреберна невралгія аж до болю в ділянці грудини.

Діагностика

«Золотим» стандартом діагностики грудного остеохондрозу є МРТ грудного відділу хребта.

Лікування

  • Нестероїдні протизапальні засоби. Добре справляються з больовим синдромом, прибирають запалення. Зловживання препаратами даної групи може привести до важких захворювань травної та серцево-судинної систем.
  • Міорелаксанти. Знімають м’язовий спазм, тим самим зменшують больові синдроми.
  • Вітаміни групи В. Сприяють відновленню нервової тканини.
  • Паравертебральні блокади з стероїдів. Ефективні в знятті больового синдрому. Однак не варто зловживати ними через побічних ефектів стероїдів.
  • Ортезування. При больовому синдромі носіння фіксуючого корсета по типу коректора постави, зменшує больовий синдром і сприяє швидкому відновленню.
  • Фізіотерапія. Масаж, лікувальна фізкультура, кінезіотерапія, а також апаратна фізіотерапія (магніт, УФФ, ампліпульс) застосовуються для якнайшвидшого відновлення.
  • Спинальні ін’єкції PRP під флюороскопіческіе контролем. При симптомах остеохондрозу дуже високою ефективністю володіють спинальні ін’єкції PRP. Зверніть увагу, що флюороскопіческіе контроль гарантує правильність виконання процедури і підвищує її ефективність. Процедура виконана без контролю найчастіше неефективна. Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів ін’єкцій. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні.
  • Хірургічне лікування. У випадках неефективності консервативного лікування є необхідність в проведенні декомпресивних і стабілізуючих операцій на грудному відділі хребта.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: