Лікування гострого больового синдрому в попереку

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування болю в попереку розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

  • Нестероїдні протизапальні засоби. Добре справляються з больовим синдромом, прибирають запалення.
  • Міорелаксанти. Знімають м’язовий спазм, тим самим зменшують больові синдроми.
  • Вітаміни групи В. Сприяють відновленню нервової тканини.
  • Паравертебральні блокади з стероїдів. Ефективні в знятті больового синдрому. Однак не варто зловживати ними через побічних ефектів стероїдів.
  • Ортезування. При больовому синдромі носіння фіксуючих корсетів зменшує больовий синдром і сприяє швидкому відновленню.
  • Фізіотерапія. Масаж, лікувальна фізкультура, кінезіотерапія, а також апаратна фізіотерапія (магніт, УФФ, ампліпульс) застосовуються для якнайшвидшого відновлення.
  • Спинальні ін’єкції або блокади під томографічних контролем. При різко вираженому больовому синдромі, Ваш лікар може запропонувати Вам спинальную ін’єкцію гормонального протизапальний засіб в комбінації з місцевим анальгезирующим засобом. Епідуральна блокада дозволяє зменшити запалення і усунути больовий синдром. Зверніть увагу, що томографічний контроль гарантує правильність виконання процедури і підвищує її ефективність. Процедура виконана без контролю найчастіше неефективна. Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкцій. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні.
  • Епідуральний адгезіоліз дозволяє значно знизити больовий синдром і підсушити грижу. Щотижня ми проводимо до 10 таких процедур. У багатьох, навіть самих запущених випадках, епідуральний адгезіоліз допомагає уникнути хірургічного лікування.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: