Лікування хронічного больового синдрому в попереку

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування хронічного болю в попереку розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Тривалий, нелікований гострий больовий синдром переходить в хронічний. Найчастіше це болі середньої інтенсивності, що посилюються при незначних навантаженнях, тривалих статичних положеннях. Наступні заходи були визнані ефективними при лікуванні хронічних неспецифічних болів в попереку:

  • Лікувальна фізкультура є малоефективним, але обов’язковим засобом зниження хронічного больового синдрому в попереку, а також профілактикою подальших загострень.
  • Масаж нормалізує м’язовий гіпертонус, знімає спазми і має загальнозміцнювальну дію. На час лікування необхідно стабілізація поперекового відділу хребта в напівжорсткому ортопедичному корсеті (бандажі, поясі).
  • Акупунктура (рефлексотерапія) сприяє зменшенню хронічного болю. Однак останні дослідження виявили незначну різницю між реальним уколом і його симуляцією.

Лікарські засоби

Для лікування хронічного больового синдрому в попереку найчастіше використовуються наступні групи препаратів:

  • Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Зменшують запалення, набряк, больовий синдром.
  • Міорелаксанти. У комбінації з нестероїдними протизапальними засобами допомагають домогтися зменшення больового синдрому, за рахунок зняття спазму м’язів.
  • Вітаміни групи В. Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на запальні та / або дегенеративні захворювання нервів і опорно-рухового апарату. Їх призначають для усунення дефіцитних станів, а у великих дозах мають аналгетичні властивості, покращують кровообіг, нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення.
  • Антидепресанти

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: