Грижа шийного відділу хребта

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Біль у шийному відділі хребта може бути викликана безліччю причин. Однією з них є грижа. Грижею міжхребцевого диска називається такий стан, при якому вміст диска виходить в хребетний канал і тисне на нервовий корінець викликаючи больовий синдром.

Наша клініка – провідний центр в Україні з хірургічного лікування гриж шийного відділу хребта. Щорічно ми проводимо понад 500 хірургічних втручань, більшість з яких ендоскопічні. Ми оснащені найсучаснішим обладнанням. Звертайтеся до нас за консультацією, і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми швидко та ефективно.

Симптоми

Симптоми грижі диска включають:

  • Біль у шиї, яка віддає в одну або обидві руки
  • Оніміння або «мурашки» в ділянці плеча, передпліччя, кисті
  • Слабкість м’язів
  • Зниження або відсутність рефлексів.

Згодом пацієнти можуть відзначати слабкість в нижній частині тіла.

Діагностика

МРТ – «золотий» стандарт діагностики грижі міжхребцевого диска. У деяких випадках застосовують додаткові методи обстежень, наприклад, електронейроміографія.

Лікування

Діагноз грижі міжхребцевого диска частіше за все не є показанням до оперативного лікування.

 Ендоскопія - самий сучасний та безпечний метод лікування гриж шійного відділу хребта. Звертайтесь до нас!

Спинальні ін’єкції або блокади під томографічних контролем – один з найефективніших методів швидкого позбавлення від болю, викликаних грижею. Зверніть увагу, що томографічний контроль гарантує правильність виконання процедури і підвищує її ефективність. Процедура виконана без контролю найчастіше неефективна. Щотижня ми проводимо до 30 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкцій.

Хірургічне лікування. На сьогоднішній день найпрогресивнішим хірургічним методом лікування грижі є її видалення під ендоскопічним контролем. Перевагою процедури є те, що грижа видаляється через розріз близька 1 сантиметра, а пацієнт наступного дня йде додому. Ми є провідним центром в Україні по ендоскопічного видалення гриж міжхребцевих дисків.

Ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок самих інноваційних та ефективних методів лікування, які застосовуються в передових європейських та американських клініках

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: