Транспедикулярна фіксація

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Ми в своїй практиці широко застосовуємо різні імплантати для хірургічної стабілізації хребта. У нас великий досвід лікування пацієнтів з різними захворюваннями хребта. Звертайтеся за консультаціями за вказаними на сайті телефонами.

Комбінація металевих гвинтів та прутів (імпланти) створює міцну внутрішню опору, здатну утримати хребет. Ці пристрої призначені, для стабілізації хребетних сегментів, блокування будь-якого руху в них. Імпланти дозволяють пацієнтові швидше відновитися в післяопераційному періоді і раніше повернутися до виконання щоденної роботи.

Процедура

Спеціальні гвинти, так звані «педікулярні» (у перекладі з латині Педікул – ніжка), проводяться через кісткові ніжки хребетної дуги. Гвинт проводиться через ніжку в тіло хребця. Як тільки гвинти встановлені в тіла хребців, між ними проводяться спеціальні прути, що з’єднують їх разом. Закріплена конструкція блокує будь-які рухи в даному сегменті, стабілізує його. Навколо конструкції, уздовж хребців, може бути укладений кістковий трансплантат для заднього спондилодезу.

В останні роки ми широко застосовуємо мінімально інвазивні операції по установці стабілізуючих конструкцій на хребет. Їх переваги:

1. Мінімальна травматизація оточуючих тканин
2. Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя
3. Низький рівень післяопераційного болю
4. Маленький розрізи призводить до швидкому загоєнню послеоперацінной рани, зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати
5. 3-5 днів в стаціонарі
6. Краще функціональний і косметичний результат

Більшепро спондилодез>>>

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: