zvru100

Комбінація металевих гвинтів та прутів (імпланти) створює міцну внутрішню опору, здатну утримати хребет. Ці пристрої призначені, для стабілізації хребетних сегментів, блокування будь-якого руху в них. Імпланти дозволяють пацієнтові швидше відновитися в післяопераційному періоді і раніше повернутися до виконання щоденної роботи.

Ми в своїй практиці широко застосовуємо різні імплантати для хірургічної стабілізації хребта. У нас великий досвід лікування пацієнтів з різними захворюваннями хребта. Звертайтеся за консультаціями за вказаними на сайті телефонами.

Процедура

Спеціальні гвинти, так звані «педікулярні» (у перекладі з латині Педікул – ніжка), проводяться через кісткові ніжки хребетної дуги. Гвинт проводиться через ніжку в тіло хребця. Як тільки гвинти встановлені в тіла хребців, між ними проводяться спеціальні прути, що з’єднують їх разом. Закріплена конструкція блокує будь-які рухи в даному сегменті, стабілізує його. Навколо конструкції, уздовж хребців, може бути укладений кістковий трансплантат для заднього спондилодезу.

В останні роки ми широко застосовуємо мінімально інвазивні операції по установці стабілізуючих конструкцій на хребет. Їх переваги:

1. Мінімальна травматизація оточуючих тканин
2. Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя
3. Низький рівень післяопераційного болю
4. Маленький розрізи призводить до швидкому загоєнню послеоперацінной рани, зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати
5. 3-5 днів в стаціонарі
6. Краще функціональний і косметичний результат

Більшепро спондилодез>>>

Leave a Reply