Плазма, збагачена тромбоцитами (PRP)

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Плазма, збагачена тромбоцитами, є новим методом для лікування деяких поширених ортопедичних захворювань. PRP являє собою насичену тромбоцитами, факторами росту, взятими з крові, сироватку крові, які прискорюють процес загоєння гострих і хронічних травм. Фактори зростання – хімічні речовини, ініціюють процес загоєння. Введення PRP в область травми стимулює процес регенерації, прискорює загоєння, сприяє швидкому вирішенню запального процесу.

Вже більше 2х десятиліть PRP використовують для стимулювання процесу зрощення кісткової тканини під час хірургічних втручань з приводу переломів кісток і тільки недавно PRP почали використовувати в амбулаторних умовах для лікування хронічних захворювань, таких як: тендиніти, епікондиліти, артрози і т.д.

Як отримують PRP

PRP отримують з крові пацієнта. Кров забирається натщесерце або не менше ніж через 5 годин після їжі. Узята з вени кров поміщається в спеціальну центрифугу. Після центрифугування кров розділяється на фракції з яких забирається PRP. Саме цю частину крові, збагачену тромбоцитами, лікар вводить в область рани.

Як PRP вводиться:

Відразу після виділення необхідної фракції PRP може бути введена в запалене місце. Для досягнення позитивного ефекту необхідно 1-3 ін'єкції з проміжками до 2х тижнів.

Ефективність:

Ми знаємо, за результатами лабораторних досліджень, що PRP може допомогти збільшити деякі фактори росту, які відіграють важливу роль у процесі загоєння. Проведені клінічні дослідження доводять високу ефективність PRP в порівнянні з іншими методами лікування та плацебо.

Ризики і побічні ефекти PRP:

Побічні ефекти рідкісні, але вони можливі. Частим побічним ефектом ін'єкції PRP є збільшення запалення і болю через пару годин після ін'єкції. Ін'єкції PRP не рекомендується особам з порушенням згортання крові, тим, хто приймає антикоагулянти, під час активних інфекцій, або вагітності.

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: