Консультация

3 Sep 2020
ON-LINE КОНСУЛЬТАЦИЯКонсультация
Черныш Вера asked 4 months ago

Здравствуйте!  По результатам МРТ у меня обнаружили в шейном отделе грыжи Шморля. Відзначається зниженн висоти мцжхребцевих просторів С5-С6, С6-С7., нерівномірна дегідрація структури пульпозних ядер м-х дисків С2-С7 (гіпо-ІС в Т233). С2-С5 – диски не виходять за край тіл хребців. С5-С6 – циркулярне випинання та дорсально субартикулярно вправо до 3.8 мм з компресією правого радикулярного каналу, компресією правих м.х отвору та с-м нерву.
С6-С7 – циркулярне випинання та дорсально парамедіанно вліво до 1.5 мм з компресією лівої латеральної кишені дурального мішка.С7- Тh1- дорсальна центральна протрузія до 1 мм.
Висновок: ознаки остеохондрозу, спондильозу, спондилоартрозу С5-С6 та С6-С7, унковертебрального артрозу на рівні сегментів С4-С7. Жирова дегенерація субхондральних відділів в сегменті С5-С6(правобічна субартикулярна екструзія з коспресією правого радикулярного каналу, компресією правих м-х отвору та с-м нерву) та С6-С7 (лівобічна дорсальна парамедіанна протрузія), дорсальна центральнв протрузія С7- Тh1. Легка гіпоплазія правої хребцевої артерії. Пожалуйста помогите в к лечении. С уважаением к вам Черныш Вера

1 Answers

Уважаемая Вера.
Приходите на консультацию – назначим лечение.

Поиск

+