zvru100

Спондилолістез – зміщення хребця допореду, яке може супроводжуватися больовим синдромом в попереку і ногах, а також різними неврологічними проявами у вигляді порушення чутливості і рухів в нижніх кінцівках.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування спнділоліза і спондилолистеза, розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Діагностика

Рентген, КТ та МРТ – все, що необхідно для того, щоб діагностувати дефект міжсуглобової частини дужки, або зісковзування хребця щодо нижчого, а також показати ступінь здавлення нервових структур хребетного каналу.

Лікування

Лікування болю при спондилолізу і спондилолистеза подібно лікуванню інших захворювань поперекового відділу хребта, що викликають больовий синдром. Хірургічне лікування необхідно досить рідко.

  • Епідуральні ін’єкції і адгезіоліз – ефективні методи лікування больового синдрому викликаного спондилолистезом.
  • Хірургічне лікування спондилолистеза необхідно, тільки якщо консервативне лікування не здатне утримувати біль на толерантному рівні, а токож при наявності неврологічної корешковой симптоматики.

Ми в своїй практики використовуємо ендоскопічні і мінімально інвазивні методи лікування спондилолістезу. Їх переваги:

1. Мінімальна травматизація оточуючих тканин
2. Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя
3. Низький рівень післяопераційного болю
4. Маленькі розрізи (менше 1 см) призводять до зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати
5. 3-4 ночі в стаціонарі
6. Низький відсоток рецидивів
7. Краще функціональний і косметичний результат

 

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Leave a Reply