Стеноз хребтового каналу в шийному відділі

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

sh_st1

Більшість захворювань шийного відділу хребта викликані дегенеративно-дистрофічними ураженнями міжхребцевих дисків і суглобів, які призводять до зміни їх структури і, як наслідок, звуження хребтового каналу – стенозу.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування шийного стенозу розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Симптоми

Симптоми, викликані стенозом, залежать від місця здавлення нервових структур.

  • Радикулопатия – стан, що виникає при здавленні і / або запаленні нервового корінця. Виявляється поколюванням, глибокої гострої або хронічної ниючий біль в області іннервації ураженого корінця, ослабленням сили м’язів.
  • Мієлопатія – стан, що виникає при здавленні спинного мозку, і вимагає негайної діагностики і лікувальних заходів, так як може призвести до незворотних змін в його структурі. Симптоми: відчуття оніміння і слабкості в руках і ногах, втрата контролю над м’язами, що приводить до зміни ходи аж до неможливості ходіння, порушення функції сечовипускання.

Діагностика

«Золотим» стандартом діагностики шийного стенозу є МРТ шийного відділу хребта. У рідкісних випадках додатково необхідно проведення функціональної рентгенографії і ЕНМГ.

Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкцій. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні

Лікування

  • Нестероїдні протизапальні засоби. Добре справляються з больовим синдромом, прибирають запалення. Зловживання препаратами даної групи може привести до важких захворювань травної та серцево-судинної систем.
  • Міорелаксанти. Знімають м’язовий спазм, тим самим зменшують больові синдроми.
  • Вітаміни групи В. Сприяють відновленню нервової тканини.
  • Паравертебральні блокади з стероїдів. Ефективні в знятті больового синдрому. Однак не варто зловживати ними через побічних ефектів стероїдів.
  • Ортезування. При больовому синдромі носіння фіксуючого корсета – коміра Шансу, зменшує больовий синдром і сприяє швидкому відновленню.
  • Фізіотерапія. Масаж, лікувальна фізкультура, кінезіотерапія, а також апаратна фізіотерапія (магніт, ОФФ, ампліпульс) застосовуються для якнайшвидшого відновлення.
  • Спинальні ін’єкції або блокади під томографічних контролем. При симптомах спинального стенозу дуже високою ефективністю володіють спинальні ін’єкції гормонального протизапальний засіб в комбінації з місцевим анальгезирующим засобом. Епідуральна блокада дозволяє зменшити запалення і усунути больовий синдром. Зверніть увагу, що томографічний контроль гарантує правильність виконання процедури і підвищує її ефективність. Процедура виконана без контролю найчастіше неефективна. Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкцій. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні.
  • Хірургічне лікування. У випадках неефективності консервативного лікування є необхідність в проведенні декомпресивних і стабілізуючих операцій на шийному відділі хребта.

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: