Стеноз хребтового каналу в поперековому відділі

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Стеноз – звуження хребтового каналу, головним чином, викликається комбінацією процесів старіння і дегенеративно-дистрофічних змін у хребті, що викликає больовий синдром у попереку та нижніх кінцівках, а також слабкість в ногах.

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування поперекового спинального стенозу розроблені в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

Симптоми

  • Біль в попереку
  • Іррадиюючі болі в нижніх кінцівках
  • Симптом нейрогенной перемежающейся хромати – прогресуючі болі і оніміння в нога при ходьбі, які проходять після короткочасного відпочинку або нахилі вперед.

Діагностика

“Золотим” стандартом діагностики поперекового стенозу є МРТ поперекового відділу хребта.

Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкцій. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні

Лікування

  • Спинальні ін’єкції або блокади під томографічних контролем. При симптомах спинального стенозу дуже високою ефективністю володіють спинальні ін’єкції гормонального протизапальний засіб в комбінації з місцевим анальгезирующим засобом. Епідуральна блокада дозволяє зменшити запалення і усунути больовий синдром. Зверніть увагу, що томографічний контроль гарантує правильність виконання процедури і підвищує її ефективність. Процедура виконана без контролю найчастіше неефективна. Щотижня ми проводимо до 20 різних варіантів епідуральних стероїдних ін’єкція. У нас найбільший досвід їх застосування в Україні.
  • Хірургічне лікування. У випадках неефективності консервативного лікування є необхідність в проведенні декомпресивних і стабілізуючих операцій на поперековому відділі хребта. Ми використовуємо ендоскопічні методи декомпресії.

Переваги ендоскопічної декомпресії:
1. Мінімальна травматизація оточуючих тканин
2. Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя
3. Низький рівень післяопераційного болю
4. Маленький розріз (менше 1 см) призводить до зниження частоти інфекційних ускладнень і мінімальної крововтрати
5. 1-3 ночі в стаціонарі
6. Низький відсоток рецидивів
7. Краще функціональний і косметичний результат
8. Часто відсутня необхідність у коштовних імплантатах

Звертайтеся до нас за консультацією за вказаними телефонами і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з хребтом за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, яке застосовуються в передових клініках Америки і Європи

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Адрес:
Поліклінічний корпус, м.Київ, пров. Чеховський, 7, каб. 404
Запис за телефоном: