Дискографія

viber
Задати питання ФІЩЕНКО Якову Віталійовичу по вайбер прямо зараз

Дискографія – діагностична процедура, мета якої є визначення причини болю в хребті. Диски складаються з щільної сполучної тканини. Зовнішній шар диска називається фіброзним кільцем. Пульпозне ядро знаходиться в центрі, і в нормі виглядає як гелеобразна субстанція. З віком диски втрачають рідину і звужуються, стають менш гнучкими, і гірше виконують функцію амортизіції.

Грижа диска утворюється, коли в фіброзному кільці формуються тріщини або розриви, і пульпозне ядро виходить назовні. Якщо дане зміщення відбувається в бік спинномозкового каналу, то грижа визиває компресію нерва або спинного мозку.

Диск відновлюється дуже повільно. При цьому нерв може прорости в міжхребцевий диск. Цей нерв в результаті мінімальних навантажень може викликати больовий синдром. Захворювання дисків можуть викликати біль, печіння, поколювання, слабкість і оніміння. Залежно від місця розташування пошкодженого диска біль може віддавати в руки або ноги.

Існує безліч методів лікування болю в спині. Однак, якщо всі з них не ефективні, то дискографія може бути використана для уточнення діагнозу.

Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
08:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном: