Спінальні ін’єкції (блокади)

Є кілька типів спінальних ін’єкцій, які можуть бути використані або для лікування конкретного захворювання хребта, або для ліквідації болю. Ці ін’єкції особливо корисні у випадках небажання пацієнта або неможливості проведення операції. Ми займаємося збором інформації про стан хребта, постановкою діагнозу, а потім вирішуємо, який тип спінальної ін’єкції, якщо такий є, повинен бути використаний для лікування цього захворювання.
Крім управління болем і лікування даного стану, спінальні ін’єкції також допомагають відновити рухливість в шиї, попереку, верхньої або нижньої кінцівки, залежно від того, де розвинулася тугорухливість, або обмеження руху.

Ми пропонуємо кілька типів ін’єкцій для хребта залежно від наявності у Вас запалення, болю чи обмежень у русі. Деякі ін’єкції навіть можуть допомогти Вашому лікарю визначити точне джерело вашої болю, що допомагає в постановці більш швидкого і більш точного діагнозу.

Епідуральні ін’єкції стероїдів – часто використовується як знеболюючий і протизапальний засіб, щоб зменшити запалення нерва і в результаті ліквідувати біль.

Селективна блокада нервових корінців – допомагає визначити конкретні нервові корінці спинного мозку, які є джерелом болю і припускає введення ліків, які знижують запалення, тим самим зупиняючи і полегшуючи біль.

Ін’єкції в тригерні точки – купування болю за допомогою введення в больові точки протизапальних препаратів з метою розслаблення м’язів спини і шиї, через які виникає больовий синдром.

Селективна блокада в фасеточні суглоби – дозволяє лікарям діагностувати і лікувати шийний, грудний і поперековий спондилоартроз (ураження суглобів хребта) і ліквідувати біль, що його супроводжує.

Ін’єкції в крижово-клубові зчленування – використовується для діагностики та лікування болю, викликаного запаленням крижово-клубового суглоба.

Радіочастотна абляція (деструкція, нейромодуляція, різотомія) – використовує радіочастотні хвилі для отримання теплової деструкції нерва з метою ліквідації больового синдрому.

Провокаційна дискографія – використовується для діагностики болю, викликаного поразкою міжхребцевого диска.

Спінальні ін’єкції є амбулаторними процедурами, але пацієнти повинні дотримуватися запобіжних заходів, після того як виконана процедура. Пацієнтам, спрямованим на проведення ін’єкцій, будуть запропоновані звичайні питання про стан свого болю, про поточний прийом лікарських препаратів та алергії на лікарськи засоби. Пацієнтів також можуть попросити не приймати їх знеболююче протягом певного періоду часу перед процедурою. Цю рекомендацію необхідно дотримуватися, щоб лікар при виконні ін’єкції міг точно визначити джерело болю.

Якщо у вас є будь-які питання з приводу спінальних ін’єкцій, у нас є можливість проконсультувати Вас і дати вам відповіді на всі питання, що виникають у Вас.
Всі відео
Команда досвідчених лікарів
завжди готові прийти вам на допомогу:
 • Фіщенко Яків Віталійович
  Головний лікар клініки Досвід: 19 років детальніше
 • Кравчук Людмила Дмитрівна
  Фізичний терапевт, реабілітолог Досвід: 11 років детальніше
 • Щегольков Євгеній Едуардович
  Лікар анестезіолог-реаніматолог Досвід: 9 років детальніше
 • Сапоненко Андрій Ігорович
  Лікар ортопед-травматолог Досвід: 8 років детальніше
Що кажуть наші пацієнти?
 • Денис К.
  В следствие консультации у Якова Витальевича было принято решение делать операцию по удалению межпозвоночной грыжи. Сама операция прошла довольно быстро и без осложнений. Врач приятный - поддерживал и консультировал как до так и после операции. Боль прошла частично. Жду конечного результата.
 • Ірина,
  40 років
  Дуже вдячна лікарю Фіщенко Я. В. за здійснення мрії! Оперувала лійкоподібну деформацію грудної клітини 3 ступеня. Отримала повноцінну попередню консультацію і питання з операцією вирішилось швидко. Операція і післяопераційний період прошли досить добре. Результатом задоволена.
  Читати відгук
 • Людмила В.
  Добрый день!Меня зовут Людмила, в первых строках отзыва хочу поблагодарить от чистого сердца Фищенко Якова Витальевича за проведенную операцию!!! Ровно неделю назад 03.04.2018 Яков Витальевич провел операцию по удалению межпозвоночной грыжи, большого размера 23 мм на 17мм!!!!
  Читати відгук
 • Костюк Ирина
  Проходила лечение грыжи (8 мм) у доктора Фищенко Я.В. в Институте Ортопедии. Если опустить детали, то по шкале от 1 до 10: Доктор Фищенко Я.В. - 10 (опытный, владеющий современными методиками, честный по отношению к пациенту, не даёт ложных обещаний, но и не лишает надежды))))
  Читати відгук
 • Лукирич Сергей, 48 лет
  Хочу выразить огромную благодарность Якову Витальевичу! История моих проблем со спиной началась давно, и увы, к нормальному специалисту я попал не сразу. По моему диагнозу у меня нашли остеохондроз позвоночника. Я сначала обратился в Институт нейрохирургии Ромоданова.
  Читати відгук
 • Андрей Д.
  Год назад стала беспокоить сильная боль в спине, еле ходил из-за обострения поясничной грыжи. Везде советовали делать операцию, но я не сдавался и искал врача, который бы мог помочь справиться с проблемой без операции. И нашел… Яков Витальевич сделал всего одну позвоночную блокаду и мне сразу стало легче.
  Читати відгук
 • Мария Андреевна

  Здравствуйте! Никогда не писала раньше отзывы, не было необходимости обращаться в больницы с какими-то серьезными проблемами, но тут не могу не поблагодарить прекраснейшего врача Якова Витальевича!!!!

  Он спас мою спину от боли!!!

  Читати відгук
 • Яна, 34 года

  Посоветовали мне Фищенка как самого лучшего специалиста в сфере «грыж» и сказали, что он знает, что делает, так как он этим живет. Обратилась я с болью в спине, которая отдавала на левую ногу. У меня немела нога, прям как судорога, которая не отпускала неделю. И хотелось радикальные меры оставить на потом, и попробовать эпидуральную сушку.

  Читати відгук
 • Лариса Петровна, 52 года
  Оперировались у Фишенко Яков Витальевича, удаляла межпозвоночную грыжу, все прошло хорошо, специалист он очень хороший! И весь персонал очень хороший, специалисты своего дела, поддерживают с юмором, что очень важно когда человек переживает перед операцией.
 • Людмила Николаевна, 74 года
  11 листопада цього року мама звернулась до Якова Віталійовича з проблемою у ногах і спині. хочетесь відмітити ефективну організацію прийому у лікаря — якщо і є черга, вона рухається швидко, завдяки комп'ютеризації черги. Лікар знає скільки у нього людей під кабінетом, поважає свій час і час пацієнтів.
  Читати відгук
 • Александр, 35 лет
  Фіщенко Яків Віталійович - людина своєї справи, СПЕЦІАЛІСТ.!!!! Дякую Вам за вашу роботу
 • Маргарита, 30 лет
  Добрый день!:) Хочу поблагодарить доктора Якова Витальевича и его команду за профессионально проделанную работу! Я пришла на приём в жутком состоянии, а после успешного удаления грыжи в поясничном отделе, улетал как птица на крыльях.
  Читати відгук
Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
09:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном:
Запис онлайн