Лікування деформацій
грудної клітки
Сучасні методи лікування,
які застосовуються в передових клініках
Америки і Європи

дізнатись актуальну ціну або проконсультуватись
Кращі лікарі-експерти
Оперативне
та консервативне лікування
Якщо у Вас присутні такі симптоми
як:
Симетричне або асиметричне западіння грудини та ребер
Симетричне або асиметричне випинання грудини та ребер

Радимо записатись на консультацію до нашого лікаря

Деформації грудної клітки можуть бути причиною гіпертонічної хвороби, стенокардії, аритмії, які важко піддаються медикаментозному лікуванню.

Звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо вирішити Ваші проблеми з деформацією грудної клітки за рахунок найсучасніших і ефективних методів лікування, які застосовуються в передових клініках Америки і Європи

проф. Яків Фіщенко
У Вас є питання?
Фіщенко
Яків Віталійович
відповідає в месенджерах
Фіщенко Яків Віталійович
Доктор медичних наук, професор
Головний науковий співробітник
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
Фіщенко Яков відповідає за вайбером

У нас найбільший досвід лікування деформацій грудної клітики в Україні за Насс. Ми широко застосовуємо як консервативні, так і передові мінімально інвазивні хірургічні методи лікування
1Консультація
На консультації лікар вислухає Ваші скарги та історію Вашого захворювання
2Огляд
Первинний огляд триває 5-10 хвилин. Вивчимо Ваші документи, аналізи і поставимо попередній діагноз.
3Діагностика
Зазвичай для первинної консультації додаткових методів діагностики не потрібно. Лише в деяких випадках доцільно виконання КТ грудної клітки.
4Консервативне Лікування
У дітей з лійкоподібною деформацією віком до 10 років можливе застосування вакуумних дзвонів. Переважна більшість пацієнтів з килеподібною деформацією не потребують хірургічного лікування. Деформація успішно лікується за допомогою спеціальних корсетів.
5Оперативне втручання
При наявності показань ми запропонуємо Вам хірургічне втручання з використанням найсучаснішого обладнання та великого досвіду наших фахівців
6Рекомендації
Після лікування Ви отримаєте рекомендації щодо реабілітації і відновлення. Відповімо на всі питання!
7Післяопераційне спостереження
За потреби наші фахівці будуть з Вами на зв'язку 24/7
8Реабілітація
Наш досвідчений реабілітолог буде Вас контролювати до та після операції, та коригувати процес відновлення до повного одужання
9Переопераційне ведення
У свою практику ми успішно імплементували протоколи ERAS. Завдяки цьому ми значно знизили кількість ускладнень та наші пацієнти не страждають від болю після операції без використання наркотичних препаратів.
Визначимо найефективніший метод лікування деформацій грудної клітки

Консервативне лікування

Деформації грудної клітки можуть бути причиною гіпертонічної хвороби, стенокардії, аритмії, які важко піддаються медикаментозному лікуванню.

 • ЛФК. На жаль, фізичні вправи, плавання, спеціальні програми лікувальної фізкультури (ЛФК) ніяк не впливають на регрес деформації. Однак вони необхідні для підтримки адекватного функціонування серцево-судинної системи і легень.
 • Вакуумний дзвін (Vacuum Bell). Досить широке розповсюдження в світі отримав метод, запропонований німецьким інженером Ескартом Клобе – вакуумний дзвін (Vacuum Bell). Суть методу в тому, що над деформацією встановлюється вакуумна присоска, яка поступово робить грудну клітку більш рухомою і, з часом, деформація зменшується. Метод більш ефективний у дітей та підлітків з гнучкими (м’якими) деформаціями.

Хірургічне лікування

Наявність виражених дефектів грудної стінки є показанням до хірургічної корекції. Ми перші в Україні почали використовували операції за Насс. У нас найбільший досвід, проведено понад 1,500 успішних хірургічних втручань у віці від 10 до 56 років.

Переваги мінімально інвазивної операції за Насс у нас:

 • Мінімальна травматизація оточуючих тканин
 • Швидке відновлення з мінімальною реабілітацією, швидке повернення до звичного способу життя
 • 2 маленькі розрізи (3-4 см)
 • Низький відсоток рецидивів
 • Хороший функціональний та косметичний результат

Чому Вам слід обрати саме нашу клініку для проведення операції по корекції лійкоподібної деформації грудної клітки?

 1. В нас найбільший досвід корекції деформацій грудної клітки в Україні. Щорічно ми виконуємо 80-120 таких операцій, а загальний досвід вже перевищує 1,000.
 2. Ми є визнаними експертами в лікування лійкоподібної деформації грудної клітки у дітей та дорослих.
 3. Ми побудували систему надання допомоги, яка включає повний контроль як на госпітальному етапі, так і після виписки: лікуючий лікар за необхідністю з Вами на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень, наша реабілітолог сприятиме Вашому якнайшвидшому відновленню після операції до повного одужання. Навіть у випадку виникнення будь-яких ускладнень, у нас є чіткий план з їх усунення.

 

Звертайтесь до нас та ми допоможемо Вам вирішити проблеми з Вашою деформацією якнайшвидше та за допомогою найсучасніших методів хірургічного лікування.


Результати лікування
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після
Фото хворого до операції і через 3 місяці після

Відео хірургічного лікування деформації
Команда досвідчених лікарів
завжди готові прийти вам на допомогу:
 • Фіщенко Яків Віталійович
  Головний лікар клініки Досвід: 19 років детальніше
 • Кравчук Людмила Дмитрівна
  Фізичний терапевт, реабілітолог Досвід: 11 років детальніше
 • Щегольков Євгеній Едуардович
  Лікар анестезіолог-реаніматолог Досвід: 9 років детальніше
 • Сапоненко Андрій Ігорович
  Лікар ортопед-травматолог Досвід: 8 років детальніше
Що кажуть наші пацієнти?
 • Денис К.
  В следствие консультации у Якова Витальевича было принято решение делать операцию по удалению межпозвоночной грыжи. Сама операция прошла довольно быстро и без осложнений. Врач приятный - поддерживал и консультировал как до так и после операции. Боль прошла частично. Жду конечного результата.
 • Ірина,
  40 років
  Дуже вдячна лікарю Фіщенко Я. В. за здійснення мрії! Оперувала лійкоподібну деформацію грудної клітини 3 ступеня. Отримала повноцінну попередню консультацію і питання з операцією вирішилось швидко. Операція і післяопераційний період прошли досить добре. Результатом задоволена.
  Читати відгук
 • Людмила В.
  Добрый день!Меня зовут Людмила, в первых строках отзыва хочу поблагодарить от чистого сердца Фищенко Якова Витальевича за проведенную операцию!!! Ровно неделю назад 03.04.2018 Яков Витальевич провел операцию по удалению межпозвоночной грыжи, большого размера 23 мм на 17мм!!!!
  Читати відгук
 • Костюк Ирина
  Проходила лечение грыжи (8 мм) у доктора Фищенко Я.В. в Институте Ортопедии. Если опустить детали, то по шкале от 1 до 10: Доктор Фищенко Я.В. - 10 (опытный, владеющий современными методиками, честный по отношению к пациенту, не даёт ложных обещаний, но и не лишает надежды))))
  Читати відгук
 • Лукирич Сергей, 48 лет
  Хочу выразить огромную благодарность Якову Витальевичу! История моих проблем со спиной началась давно, и увы, к нормальному специалисту я попал не сразу. По моему диагнозу у меня нашли остеохондроз позвоночника. Я сначала обратился в Институт нейрохирургии Ромоданова.
  Читати відгук
 • Андрей Д.
  Год назад стала беспокоить сильная боль в спине, еле ходил из-за обострения поясничной грыжи. Везде советовали делать операцию, но я не сдавался и искал врача, который бы мог помочь справиться с проблемой без операции. И нашел… Яков Витальевич сделал всего одну позвоночную блокаду и мне сразу стало легче.
  Читати відгук
 • Мария Андреевна

  Здравствуйте! Никогда не писала раньше отзывы, не было необходимости обращаться в больницы с какими-то серьезными проблемами, но тут не могу не поблагодарить прекраснейшего врача Якова Витальевича!!!!

  Он спас мою спину от боли!!!

  Читати відгук
 • Яна, 34 года

  Посоветовали мне Фищенка как самого лучшего специалиста в сфере «грыж» и сказали, что он знает, что делает, так как он этим живет. Обратилась я с болью в спине, которая отдавала на левую ногу. У меня немела нога, прям как судорога, которая не отпускала неделю. И хотелось радикальные меры оставить на потом, и попробовать эпидуральную сушку.

  Читати відгук
 • Лариса Петровна, 52 года
  Оперировались у Фишенко Яков Витальевича, удаляла межпозвоночную грыжу, все прошло хорошо, специалист он очень хороший! И весь персонал очень хороший, специалисты своего дела, поддерживают с юмором, что очень важно когда человек переживает перед операцией.
 • Людмила Николаевна, 74 года
  11 листопада цього року мама звернулась до Якова Віталійовича з проблемою у ногах і спині. хочетесь відмітити ефективну організацію прийому у лікаря — якщо і є черга, вона рухається швидко, завдяки комп'ютеризації черги. Лікар знає скільки у нього людей під кабінетом, поважає свій час і час пацієнтів.
  Читати відгук
 • Александр, 35 лет
  Фіщенко Яків Віталійович - людина своєї справи, СПЕЦІАЛІСТ.!!!! Дякую Вам за вашу роботу
 • Маргарита, 30 лет
  Добрый день!:) Хочу поблагодарить доктора Якова Витальевича и его команду за профессионально проделанную работу! Я пришла на приём в жутком состоянии, а после успешного удаления грыжи в поясничном отделе, улетал как птица на крыльях.
  Читати відгук
Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
09:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном:
Запис онлайн