Пункційна вертебропластика
Щорічно ми проводимо більше 200
пункційних вертебропластик

дізнатись актуальну ціну або проконсультуватись
Кращі лікарі-експерти
У нас найбільший досвід проведення
пункційних вертебропластик в Україні
Досить частим ускладненням у хворих на остеопороз є компресійні переломи хребта

Під дією навіть незначних навантажень відбувається сплощення тіла хребця (втрата його висоти). Щорічно більше 1,500,000 людей страждають від компресійних переломів хребта на фоні остеопорозу. Ці переломи викликають наростання кіфозу (горба), вираженого больового синдрому і досить часто призводять до неможливості жити звичним життям.

Вертебропластика відновлює міцність зламаної кістки, тим самим ліквідовуючи больовий синдром. Більше 80% пацієнтів відразу після вертебропластики відзначають зникнення болю.

Радимо записатись на консультацію до нашого лікаря

У своїй практиці ми застосовуємо німецькі протоколи лікування компресійних переломів розроблених в MARIANOWICZ MEDIZIN (Мюнхен)

проф. Яків Фіщенко
У Вас є питання?
Фіщенко
Яків Віталійович
відповідає в месенджерах
Фіщенко Яків Віталійович
Доктор медичних наук, професор
Головний науковий співробітник
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
Фіщенко Яков відповідає за вайбером
Вертебропластика дозволяє хірургам фіксувати зламану кістку без потенційних ускладнень, пов’язаних з відкритою операцією

На відміну від відкритої операції, вертебропластика – мінімально інвазивна процедура, яка вимагає проколу замість розрізу, що не викликає крововтрати, інфікування і травматизації м’язів і тканин.

Хірург фіксує хребець на місці, вводячи спеціальний цемент в зламану кістку. Цемент зміцнює хребець, значно зменшує больовий синдром і допомагає в найкоротші терміни повернутися до звичного життя.

Ця процедура не відновлює первинну висоту зламаного хребця і не запобігає кіфозу, який часто супроводжує компресійні переломи.Приготування

Рішення до проведення вертебропластики має бути прийняте спільно Вами і Вашим хірургом.

Вертебропластика зазвичай проводитися амбулаторно, тобто пацієнт йде додому в день проведення маніпуляції. Ви не повинні нічого їсти і пити з 7 вечора за день до вертебропластики.

Хірургічне лікування.

Положення хворого на животі. Хірург обробляє шкіру антисептиками. Далі проводиться укол з місцевими анальгетиками (найчастіше використовується лідокаїн). НІЯКОЇ загальної анестезії (НАРКОЗУ) НЕ ПОТРІБНО.

На рівні пошкодженого хребця хірург робить маленький розріз, через який вводить в тіло хребця голку. Точність маніпуляції контролюється за допомогою мобільного рентгенівського апарату (флюороскопії, ЕОП, серомобіль). За допомогою цієї голки в тіло зламаного хребця вводиться спеціальний кістковий цемент (поліметилметакрилат). Хімічна реакція в цементі призводить до його затвердіння протягом 15 хв, після чого створюються всі умови до якнайшвидшого заживання. На місце рани накладається стерильна пов’язка.

Хребець після введення цементу

Команда досвідчених лікарів
завжди готові прийти вам на допомогу:
 • Фіщенко Яків Віталійович
  Головний лікар клініки Досвід: 19 років детальніше
 • Кравчук Людмила Дмитрівна
  Фізичний терапевт, реабілітолог Досвід: 11 років детальніше
 • Щегольков Євгеній Едуардович
  Лікар анестезіолог-реаніматолог Досвід: 9 років детальніше
 • Сапоненко Андрій Ігорович
  Лікар ортопед-травматолог Досвід: 8 років детальніше
Що кажуть наші пацієнти?
 • Денис К.
  В следствие консультации у Якова Витальевича было принято решение делать операцию по удалению межпозвоночной грыжи. Сама операция прошла довольно быстро и без осложнений. Врач приятный - поддерживал и консультировал как до так и после операции. Боль прошла частично. Жду конечного результата.
 • Ірина,
  40 років
  Дуже вдячна лікарю Фіщенко Я. В. за здійснення мрії! Оперувала лійкоподібну деформацію грудної клітини 3 ступеня. Отримала повноцінну попередню консультацію і питання з операцією вирішилось швидко. Операція і післяопераційний період прошли досить добре. Результатом задоволена.
  Читати відгук
 • Людмила В.
  Добрый день!Меня зовут Людмила, в первых строках отзыва хочу поблагодарить от чистого сердца Фищенко Якова Витальевича за проведенную операцию!!! Ровно неделю назад 03.04.2018 Яков Витальевич провел операцию по удалению межпозвоночной грыжи, большого размера 23 мм на 17мм!!!!
  Читати відгук
 • Костюк Ирина
  Проходила лечение грыжи (8 мм) у доктора Фищенко Я.В. в Институте Ортопедии. Если опустить детали, то по шкале от 1 до 10: Доктор Фищенко Я.В. - 10 (опытный, владеющий современными методиками, честный по отношению к пациенту, не даёт ложных обещаний, но и не лишает надежды))))
  Читати відгук
 • Лукирич Сергей, 48 лет
  Хочу выразить огромную благодарность Якову Витальевичу! История моих проблем со спиной началась давно, и увы, к нормальному специалисту я попал не сразу. По моему диагнозу у меня нашли остеохондроз позвоночника. Я сначала обратился в Институт нейрохирургии Ромоданова.
  Читати відгук
 • Андрей Д.
  Год назад стала беспокоить сильная боль в спине, еле ходил из-за обострения поясничной грыжи. Везде советовали делать операцию, но я не сдавался и искал врача, который бы мог помочь справиться с проблемой без операции. И нашел… Яков Витальевич сделал всего одну позвоночную блокаду и мне сразу стало легче.
  Читати відгук
 • Мария Андреевна

  Здравствуйте! Никогда не писала раньше отзывы, не было необходимости обращаться в больницы с какими-то серьезными проблемами, но тут не могу не поблагодарить прекраснейшего врача Якова Витальевича!!!!

  Он спас мою спину от боли!!!

  Читати відгук
 • Яна, 34 года

  Посоветовали мне Фищенка как самого лучшего специалиста в сфере «грыж» и сказали, что он знает, что делает, так как он этим живет. Обратилась я с болью в спине, которая отдавала на левую ногу. У меня немела нога, прям как судорога, которая не отпускала неделю. И хотелось радикальные меры оставить на потом, и попробовать эпидуральную сушку.

  Читати відгук
 • Лариса Петровна, 52 года
  Оперировались у Фишенко Яков Витальевича, удаляла межпозвоночную грыжу, все прошло хорошо, специалист он очень хороший! И весь персонал очень хороший, специалисты своего дела, поддерживают с юмором, что очень важно когда человек переживает перед операцией.
 • Людмила Николаевна, 74 года
  11 листопада цього року мама звернулась до Якова Віталійовича з проблемою у ногах і спині. хочетесь відмітити ефективну організацію прийому у лікаря — якщо і є черга, вона рухається швидко, завдяки комп'ютеризації черги. Лікар знає скільки у нього людей під кабінетом, поважає свій час і час пацієнтів.
  Читати відгук
 • Александр, 35 лет
  Фіщенко Яків Віталійович - людина своєї справи, СПЕЦІАЛІСТ.!!!! Дякую Вам за вашу роботу
 • Маргарита, 30 лет
  Добрый день!:) Хочу поблагодарить доктора Якова Витальевича и его команду за профессионально проделанную работу! Я пришла на приём в жутком состоянии, а после успешного удаления грыжи в поясничном отделе, улетал как птица на крыльях.
  Читати відгук
Інститут травматології та ортопедії НАМН України
Графік роботи:
Понеділок
10:00 - 16:00
Вівторок
операційний день
Середа
10:00 - 16:00
Четвер
операційний день
П'ятниця
09:00 - 12:00
Субота
вихідний
Неділя
вихідний
Запис за телефоном:
Запис онлайн